Srdečně zveme všechny rodiče, ale také pracovníky s dětmi a všechny, kterým není jedno, jak a v čem děti vyrůstají na Den pro rodiče (28.1.2017), kterému předchází Filmový večer pro rodiče.

V sobotu 28.ledna pořádáme v našem sboru Den pro rodiče. Zveme vás všechny na program zaměřený na poznání, výchovu dětí a duchovní vedení dětí od nejmenších po dospívající. Připravili jsme semináře z různých oblastí výchovy dětí, tak abyste si mohli vybrat zrovna ta témata, která vás zajímají. Mezi dopoledními a odpoledními semináři bude společný oběd a čas ke vzájemné diskusi mezi účastníky i s přednášejícími. V průběhu dne bude možné si zakoupit knihy z knihkupectví SAMUEL. Tuto akci klidně nabídněte svým přátelům a známým. V případě zájmu se, prosím,  přihlaste co nejdříve, nejpozději však do 26.ledna. V předvečer Dne pro rodiče proběhne ještě Filmový večer pro rodiče.

Rodičům, kteří nemají kam dát děti, můžeme nabídnout celodenní sobotní program pro jejich potomky, aby se mohli v klidu zúčastnit programu.

Přihlášky a další informace:  Sabina Žitná – tel.: 777 878 940, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Den pro rodiče (PDF) - informace a program

Filmový večer pro rodiče (PDF)